Реклама міцно увійшла в наше життя, щодня ми можемо бачити по телевізору десятки нових рекламних роликів, проводяться кастинги на рекламу. Герої рекламних роликів стають впізнаваними людьми, що не менше ніж відомі актори. Та й професійні актори частенько миготять в тій чи іншій рекламі. Ось декілька цікавих фактів про рекламу:

Чи знаєте Ви, що в рекламі напоїв використовують кубики, зроблені з акрилу, тому що лід занадто швидко плавиться в світлі софітів. У зйомці «шиплячих» бульбашок частенько допомагають миючі засоби.
Згідно зі статистикою, на рекламу фармацевтичні компанії виділяють в два рази більше коштів, ніж на розробку і дослідження, пов’язані з новими ліками.
Згодом троє акторів, що знялися в рекламному ролику сигарет «Ковбой Мальборо» Девід Маклін, Девід Міллар-молодший і Уейн МакЛарен померли від раку легенів.
Щорічно на рекламу витрачають більше 500 мільярдів доларів.
Учені підрахували, що до 65-річного віку людина перегляне в середньому 2 мільйони рекламних роликів.

.Деякі вважають, що реклама є найбільш сильною формою художнього впливу на людей.
Першою рекламою за участю гомосексуальної пари, став ролик 1994 року, де двоє чоловіків набувають меблі фірми Ikea.
Американська асоціація психологів заявила, що діти, які не досягли 8-річного віку, не можуть критично оцінювати рекламу, вони вважають її об’єктивної та правдивої.
При виробництві реклами рекламодавці завжди відштовхуються від якої-небудь психологічної теми – почуття самозбереження, самоповаги, страху, жадоби влади, сексу і наслідування.
Одним з найстаріших методів мотивації використовуваним в рекламі є секс. Уже в 1800 році зображення оголених дівчат використовувалися в рекламі тютюну.
У 1841 році у Філадельфії відкрилося перше рекламне агентство, створене Волні Палмером. Він отримував 25% від продажу газетних рекламних площ.
У 1910 році зробили вельми провокаційну рекламу какао. Злочинець перед стратою прокричав: «Купуйте какао Ван Гуттена!». На наступний день всі газети вибухнули гнівними статтями, але, тим не менш, рівень продажів цього сорту какао різко виріс.

Вы здесь

Реклама – цікаві факти